پيامك تبريك

 

همزمان با فرا رسيدن سال نو، رسم بر اين است كه دوستان و آشنايان به يكديگر پيامك ارسال مي كنند و سال نو را به خانواده هاي هم تبريك مي گويند و باعث شادي و نشاط هر چند كوتاه براي  يكديگر مي شوند.

اما چند روز قبل پيامكي براي مردماني از ديار مهرباني و صفا رسيد كه  لحظاتي هر چند كوتاه لبخند را بر لبان عده اي خاص خشكاند. پيامك با اين مضمون بود كه جناب آقاي … شما به دليل داشتن تمكن مالي  ديگر نيازي به دريافت … نداريد محترمانه انصراف دهيد تا قبل از اينكه ما از طرف شما كنسلش كنيم :)

حقيقتا با شنيدن اين مطلب، قضيه را جدي نگرفتم تا اينكه عين پيام را بر روي تلفن همراه يكي از آشنايان ديدم و كلي آه از نهاد ما بيرون آمد كه اي واي شب عيدي با اين افكار پريشان دلمان خوش بود به دريافت عناياتي از طرف دوست .كه دوست ساز خود را كوك كرد و بناي نارفيقي را براي عده اي از همرزمان خود ساز كرد.

يكي ديگر از رفقا مطلبي جالبي از مخيليشان عبور كرد و اعلام كردند ما گوشي خود را خاموش مي كنيم تا لطف و عنايت شامل ما نشود.

با خود گفتم اي بنده خدا اگر پيامكي رسد جانب احترام تو رعايت شد. خلاصه مطلب اينكه از اين دست پيامكها براي يكديگر ارسال نكنيد و بگذاريد اين چند شب باقي مانده تا سال جديد را با هواي خوش خيال بگذرانيم، باشد تا براي خبرهاي خوش سال نو خود را آماده كنيم كه ان شالله سالي پر از خير و بركت براي تمامي مردمان اين ديار باشد.

ان شالله

 

 

نظر شما چیست

نظر شما