پیامک تبریک

 

همزمان با فرا رسیدن سال نو، رسم بر این است که دوستان و آشنایان به یکدیگر پیامک ارسال می کنند و سال نو را به خانواده های هم تبریک می گویند و باعث شادی و نشاط هر چند کوتاه برای  یکدیگر می شوند.

اما چند روز قبل پیامکی برای مردمانی از دیار مهربانی و صفا رسید که  لحظاتی هر چند کوتاه لبخند را بر لبان عده ای خاص خشکاند. پیامک با این مضمون بود که جناب آقای … شما به دلیل داشتن تمکن مالی  دیگر نیازی به دریافت … ندارید محترمانه انصراف دهید تا قبل از اینکه ما از طرف شما کنسلش کنیم :)

حقیقتا با شنیدن این مطلب، قضیه را جدی نگرفتم تا اینکه عین پیام را بر روی تلفن همراه یکی از آشنایان دیدم و کلی آه از نهاد ما بیرون آمد که ای وای شب عیدی با این افکار پریشان دلمان خوش بود به دریافت عنایاتی از طرف دوست .که دوست ساز خود را کوک کرد و بنای نارفیقی را برای عده ای از همرزمان خود ساز کرد.

یکی دیگر از رفقا مطلبی جالبی از مخیلیشان عبور کرد و اعلام کردند ما گوشی خود را خاموش می کنیم تا لطف و عنایت شامل ما نشود.

با خود گفتم ای بنده خدا اگر پیامکی رسد جانب احترام تو رعایت شد. خلاصه مطلب اینکه از این دست پیامکها برای یکدیگر ارسال نکنید و بگذارید این چند شب باقی مانده تا سال جدید را با هوای خوش خیال بگذرانیم، باشد تا برای خبرهای خوش سال نو خود را آماده کنیم که ان شالله سالی پر از خیر و برکت برای تمامی مردمان این دیار باشد.

ان شالله

 

 

نظر شما چیست

نظر شما