یک روز کاری پر تجربه

آرامش و تجربه

دیروز چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت سال ۹۱ ساعت ۵:۳۰ صبح.

قرار بود روی سرورهای بازی تغییراتی اعمال بشه تا روند کاری برای کاربران بهتر شود تغییرات شروع شده بود از صبح زود بچه های فنی اومده بودن شرکت و شروع به کار کرده بودند ماکه رسیدیم شرکت پیگیری کارهای روز قبل رو می کردیم که خبر خوش تغییرات روی سرورها به ما اعلام شد و کلی از پیگیری های ما با بچه های فنی با این سیستم حل شد.

همه خوشحال بودیم که ساعت ۱۱ دیدیم سرورها دارن قطع و وصل میشن، پیگیری پشتیبانی شروع شد و خبردار شدیم بایستی سرورهامون رو سریعا منتقل کنیم چرا که بابت ارتقا نرم افزاری این سرورها جوابگو نیست. کارهای خدا، چند وقت پبیش یک کلاستر قوی آماده کرده بودیم تا از این برای سرورهای جدید استفاده کنیم .

تمام زحمت این موارد هم روی دوش بچه های فنی بود. به حدی که من که تا ساعت۱۱ شب داشتم پیگیری می کردم هنوز تو شرکت داشتن کار می کردن. صبح که اومدم شرکت دیدم همه چی آرومه … سرورهای بازی با اون حجم اطلاعات دیتابیس و با اون حجم فایل ها منتقل شدند روی سرورهای جدید .

البته کار ما پشتیبانی ها تازه شروع شده بود ایمیل ها و تیکتهای بازی کنان روی سرور رو پاسخ دادن اول ماجرا برای ما بود.

این آرامش به دلیل  زحمت ۱۸ ساعته ای بود  که بچه های فنی کشیده بودن، ناگفته نمونه که خود مدیریت مجموعه مهدی آقا هم جز کسایی بودن که تا صبح روی این سرورها کار می کردن.

همه حرفم سر این نکته بود که ( در همه رشته ها و سیستم های کاری ) یک عده آدمها کار می کنند تا خیلی ها راحت تفریح کنند و آرامش داشته باشند اینها کسانی هستند که معنی ایثار رو می فهمن و بدون هیچ چشم داشتی به ماجرا کار خودشون رو انجام می دن.

مورد دوم این بود که دیشب با بچه های فنی از توچت شوخی می کردیم که روحیه داشته باشن با این حجم کاری با آرامش کار می کردن چرا که تیمی که با هم هم فکر و هم دل باشن همیشه حتی تو کارهای سخت هم آرامش دارن چرا که به توانایی هم ایمان دارند و نقش مدیر رو نشون می ده که چقدر می تونه باعث راحتی افکار تیم همراه باشه

اولین کاری که امروز صبح انجام دادم این بود که از همه این تیم تشکر کنم تا لااقل خستگی این ۱۸ ساعت و ۲۴ ساعت برای برخی دیگه مثل محمد آقا که از ساعت ۵:۳۰ اومده بود رو جبران که نه، حرمت نگه دارم .

 

 

 

نظر شما چیست

نظر شما