کار و تفریح

روستاي ابردهدر اين ايام سال حيف است كه بابارندگي هاي صورت گرفته هفته اي لااقل يك بار از اين آپارتمانها بيرون نريم و سري به طبيعت نزنيم.طبيعتي كه آغوش خودش رو باز كرده تا فرزندانش به دامان آن رفته و از محبتش بهره مند شوند.

زيبايي طبيعت , آرامش آن واقعا روح آدم رو جلا می ده. بعد از یک هفته شلوغی شهر و سروصدا و قیل وقال، 4 یا پنج ساعاتی که تو محیط بیرون هستی انرژی یک هفته رو می تونی دوباره بازیابی کنی.

 

خصوصا اگر جایی باشه که کمتر کسی اونجا بیاد. کنار خانواده بودن هم کم کم داره یادمون میره.صبح اول وقت از خونه می زنیم بیرون و تا شب سرکاریم، شب هم خسته و کوفته میایم خونه و می خوابیم و باز روز از نو . این شده کار و زندگی افراد جامعه امروزی. همه درگیر روز مرگی شدیم.

خداحفط کنه یکی از دوستان می گفت : ما کار می کنیم که زندگی کنیم یا اینکه زنده ایم تا کار کنیم !

يكي از مناطق ييلاقي مشهد شهرستان شانديز است كه روستاهاي اطراف آن بسيار مكان مناسبي است براي تفريح و دور بودن از سرو صداي شهر. روستاي ابرده از همين روستاهاست. محلي با صفا كه البته به لطف رستورانهاي اطراف تبديل شده به محل خوردن و لم دادن. متاسفانه مردم ديگه تو اين روستا وارد نمي شن و همون حاشيه روستا  خريد تنقلات انجام مي دن و سوار ماشينها هستن تا يك رستوراني پيدا كنند و اونجا مثلا تفريح كنند.

جاي شما خالي اين هفته رفته بوديم اين روستا، وارد روستا كه شديم بعد از عبور از كوچه باغها به محلي رسيديم  وسيع كه دامنه يك كوه  بود . اين قسمت سرسبز بود پرنده هاي زيادي مشغول سردادن آواز كه واقعا لذت بخش بود.

تصاويري از اين روستا را در زير مي بينيد

 

لاله هاي وحشي 

نظر شما چیست

نظر شما