کار و تفریح

روستای ابردهدر این ایام سال حیف است که بابارندگی های صورت گرفته هفته ای لااقل یک بار از این آپارتمانها بیرون نریم و سری به طبیعت نزنیم.طبیعتی که آغوش خودش رو باز کرده تا فرزندانش به دامان آن رفته و از محبتش بهره مند شوند.

زیبایی طبیعت , آرامش آن واقعا روح آدم رو جلا می ده. بعد از یک هفته شلوغی شهر و سروصدا و قیل وقال، ۴ یا پنج ساعاتی که تو محیط بیرون هستی انرژی یک هفته رو می تونی دوباره بازیابی کنی.

 

خصوصا اگر جایی باشه که کمتر کسی اونجا بیاد. کنار خانواده بودن هم کم کم داره یادمون میره.صبح اول وقت از خونه می زنیم بیرون و تا شب سرکاریم، شب هم خسته و کوفته میایم خونه و می خوابیم و باز روز از نو . این شده کار و زندگی افراد جامعه امروزی. همه درگیر روز مرگی شدیم.

خداحفط کنه یکی از دوستان می گفت : ما کار می کنیم که زندگی کنیم یا اینکه زنده ایم تا کار کنیم !

یکی از مناطق ییلاقی مشهد شهرستان شاندیز است که روستاهای اطراف آن بسیار مکان مناسبی است برای تفریح و دور بودن از سرو صدای شهر. روستای ابرده از همین روستاهاست. محلی با صفا که البته به لطف رستورانهای اطراف تبدیل شده به محل خوردن و لم دادن. متاسفانه مردم دیگه تو این روستا وارد نمی شن و همون حاشیه روستا  خرید تنقلات انجام می دن و سوار ماشینها هستن تا یک رستورانی پیدا کنند و اونجا مثلا تفریح کنند.

جای شما خالی این هفته رفته بودیم این روستا، وارد روستا که شدیم بعد از عبور از کوچه باغها به محلی رسیدیم  وسیع که دامنه یک کوه  بود . این قسمت سرسبز بود پرنده های زیادی مشغول سردادن آواز که واقعا لذت بخش بود.

تصاویری از این روستا را در زیر می بینید

 

لاله های وحشی 

نظر شما چیست

نظر شما