امام زمان و شيعيان

وقتي آدم به يك جايي يا كسي تعلق داره كه به واسطه اون شناخته ميشه بايستي حفظ حرمت و آبروي اون شخص رو تو همه حالات مد نظر داشته باشه.

وقتي بنا به گفته امام زمان(عج) ما شيعيان خلق شده از زيادي گل ائمه هستيم  و بواسطه آن به ولايت ائمه متصل هستيم، مي بايست خيلي رعايت اين اتصال را بكنيم.

” اللهم ان شيعتنا منا خلقوا من فاضل طينتنا و عجنوا بماء ولايتنا اللهم اغفر لهم من الذنوب ما فعلوه اتكالا علينا.”

به قول حافظ ما طفيل هستي عشقيم. عنايات امام زمان به ما شيعيان در تمامي مراحل زندگي هست فقط ما خودمان غافليم. اگر ما هر روز به ياد ان حضرت باشيم مسلما تغييرات شگرفي در زندگي و مشكلات خواهيم ديد. شيعه متاسفانه دور شده است و اين به خاطر تمهيدات دشمنان است وقتي تئورسين هاي غربي براي شناخت شيعه به اين امر اذعان دارند كه شيعه دو بال دارد يك بال الگو گرفته از پرچم سرخ حسيني است و بال ديگر اميد به مهدي صاحب الزمان و حلقه اتصال اين دو بال ولايت فقيه.

پس به هر ترتيبي پيش مي روند تا هر كدام از اين سه قسمت را تحت حمله قرار دهند. از يك طرف حسين عليه السلام مختص شده است به محرم و از طرف ديگر فراموشي ما از آينده روشن ظهور است.

مردم بحرين ظاهرا حكايت “انار” را فراموش كرده اند كه با عنايت امام زمان توانستند به مشكل كشور خود غلبه كنند اگر امروز هم مردم بحرين شيعيان عزيزي كه در اين كشور تحت ظلم قرار گرفته اند با عنايت بيشتري به اين داستان كه تاريخ خودشان بوده است مرحمت كنند مشكل فعلي را مي توانند حل كنند ان شالله.

 

 

نظر شما چیست

نظر شما