امام زمان و شیعیان

وقتی آدم به یک جایی یا کسی تعلق داره که به واسطه اون شناخته میشه بایستی حفظ حرمت و آبروی اون شخص رو تو همه حالات مد نظر داشته باشه.

وقتی بنا به گفته امام زمان(عج) ما شیعیان خلق شده از زیادی گل ائمه هستیم  و بواسطه آن به ولایت ائمه متصل هستیم، می بایست خیلی رعایت این اتصال را بکنیم.

” اللهم ان شیعتنا منا خلقوا من فاضل طینتنا و عجنوا بماء ولایتنا اللهم اغفر لهم من الذنوب ما فعلوه اتکالا علینا.”

به قول حافظ ما طفیل هستی عشقیم. عنایات امام زمان به ما شیعیان در تمامی مراحل زندگی هست فقط ما خودمان غافلیم. اگر ما هر روز به یاد ان حضرت باشیم مسلما تغییرات شگرفی در زندگی و مشکلات خواهیم دید. شیعه متاسفانه دور شده است و این به خاطر تمهیدات دشمنان است وقتی تئورسین های غربی برای شناخت شیعه به این امر اذعان دارند که شیعه دو بال دارد یک بال الگو گرفته از پرچم سرخ حسینی است و بال دیگر امید به مهدی صاحب الزمان و حلقه اتصال این دو بال ولایت فقیه.

پس به هر ترتیبی پیش می روند تا هر کدام از این سه قسمت را تحت حمله قرار دهند. از یک طرف حسین علیه السلام مختص شده است به محرم و از طرف دیگر فراموشی ما از آینده روشن ظهور است.

مردم بحرین ظاهرا حکایت “انار” را فراموش کرده اند که با عنایت امام زمان توانستند به مشکل کشور خود غلبه کنند اگر امروز هم مردم بحرین شیعیان عزیزی که در این کشور تحت ظلم قرار گرفته اند با عنایت بیشتری به این داستان که تاریخ خودشان بوده است مرحمت کنند مشکل فعلی را می توانند حل کنند ان شالله.

 

 

نظر شما چیست

نظر شما