بحرین غزه ای دیگر

مدتهاست که شیعیان مظلوم بحرین در چنگال ظالمان وهابی اسیر شده اند و خون پاک کودکان، زن و مرد، پیر و جوان به زمین ریخته می شود و هیچ کدام از این کشورهایی که دم از اسلامی بودن و مسلمانی می زنند هیچ کاری انجام نداده اند.

آیا بحرین اهمیتش به اندازه فلسطین نیست ؟ آیا غزه کنونی همین بحرین نیست ؟

کشوری که تا چندی قبل جز خاک پاک ایران بوده است و به دلیل بی موالاتی شاهان از این خاک جدا شده است آیا سزاوار حمایت  مردمانش از طرف ما نیست ؟

شیعیانی که به خاطر مشکلات وخواست تغییر در راس حکومتشان به این وضع دچار شده اند کمتر ازمردمان دیگر کشورهای مسلمان هستند ؟

وهابیت که روزانه هزینه های هنگفت برای از بین بردن شیعیان به طرق مختلف از کتاب و  جزوه که بین حجاج ایرانی پخش می کند گرفته تا انتشار محصولات فرهنگی بین دانشجویان در شهرهایی که دارای پایگاه هستند انجام می دهد فرصت را غنیمت شمرده و با اعزام نیروهای نظامی خود به این کشور به راحتی هدف اصلی خود که همانا از بین بردن شیعیان است را دنبال می کند.

چند سال قبل که در بیرجند بودیم کتابهایی در خوابگاههای دانشجویی توزیع می شد که در مورد عقاید و افکار مسلمانان در زمان پیامبر سلام الله علیه بود. پایگاههای فکری از چندین سال قبل در وطن خود ما ایجاد شده است . همین موارد و مسایل است که ما را نسبت به اینگونه مسائل بی اهمیت می کند.

خدایا ما را چه می شود ؟‌

نظر شما چیست

نظر شما