مشکلات حمل و نقل

قربون همان زمانهای قدیم که رفتن از یک شهر به شهر دیگه اونقدر زمان بر بود که یا بی خیال می شدند یا سرخوشانه و دلی دلی کنان به سفر می رفتند

حال و روز ما این روزها مثل همون قدیمی ها شده اگر حال سفر با اتوبوس رو داشته باشی خوب زمان بر است و درد سرهای خودش رو هم داره ولی با گذشت زمان توقع نسل امروزی ها اینه که لااقل برای حمل و نقل بین شهری در کشور دیگه مشکل بلیط و پیگیری مدام با دفاتر تهیه بلیط نداشته باشی.

متاسفانه دو سه روزی است که برای تهیه بلیط به یکی از شهرهای کشور ( فاصله هواییش با ما یک ساعت هم نیست ) بایستی هی بریم سراغ این آژانس و اون یکی تا اسم ۴ نفر رو بزارن تو لیست انتظار  تا با یک وسیله عهد … تازه با هزار منت و بیعانه و … سفرت به قول امروزی ها اوکی بشه .

نکته جالب توجهش این بود که به طرف میگم بلیط برگشت رو تایید کن میگه باشه ولی اگر رفت نداشته باشین برگشت کنسل میشه و بایستی خسارت بدین !!!

یاد اون شخصیت سریالی افتادم که می گفت : پول زور وده !!!

نکه ما جاده هامون همه اتوبان ۳ باندس به خاطر همین کسی جرات مسافرت تو این اتوبان های عریض رو نداره نه بخاطر آسفالتش ها نه. فقط به خاطر فرهنگ نداشتن راننده هامون که همش با این ماشینهای فوق ایمنی ! تند می رن و جای ترمز و گاز رو عوضی می گیرن و جون خودشون رو به خطر می اندازن

من از این جا از همه راننده های گلم می خوام که موجبات ناراحتی تولید کنندگان ماشین رو به خاطر نداشتن فرهنگ ماشین های های کلاس فراهم نکنن.(پراید و تیبا و ال نود … )

و از دوستان هوایی تشکر می کنم که موجبات افزایش روحیه مردم رو جهت بالا بردن روابط عمومی بیشتر ،با سر زدن به یکایک دفاتر تهیه بلیط فراهم می کنند .

 

 

 

نظر شما چیست

نظر شما