خاطرات کاری در توسعه سامان

سلام  از امروز با خودم قرار گذاشتم که برخی از اتفاقات روزانه یا هفتگی که در محیط  کاربرام رخ می ده رو به صورت خاطرات کاری در یادداشتهام ثبت کنم . حقیقتا دنبال مطالب زیادی بودم تا تو این وب نوشته ام بذارم ولی به دلیل یکسری ملاحظات سعی می کنم بیشتر از خودم بنویسم تا اتفاقات روز جامعه، چرا که مردم خودشان همه با شعورند و از اتفاقات جامعه کاملا آگاه .

پس بهتره به خودم و محیط کاریم بپردازم.  از اونجایی که کار ما در توسعه سامان پشتیبانی از نرم افزارها و یکسری کارهای واگذاری شده از طریق مدیریت مجموعه است  لذا اتفاقات جالب و پر از استرس و برخی مواقع ناراحت کننده زیادی در تیم پشتیبانی توسعه سامان رخ می دهد که شاید درج آنها در این سایت خالی از لطف نیست .

بسم الله

حدود نزدیک به ۲ ماه بود که ترجمه ایتالیایی بازی شروع شده بود و من پیگیری ثبت دامنه kingsera.it بودماین دامنه ثبت شد ولی مشکلی که با رجیسترر داشتیم عدم تایید DNS های اون بود. اخه ما برای شرکت و دامنه های اون از یک DNS Server استفاده می کنیم که در یک شرکت  بین المللی است . متاسفانه ما هر چه با رجیسترر دامنه پیگیری می کردیم تا این DNS ها ست بشه هر روز یک بهانه می آورد که اینجاش مشکل داره و انجاش درست نیست. جالبه که من دامنه های دیگه ای رو هم تو این رجیسترر ثبت کرده بودم و همه با DNS های یکسان فعال شده بودند و تنها همین دامنه بود که مشکل داشت !!!

خلصه با پیگیری های مختلف و تیکت زدن به DNS server  و به رجیسترر بعد از مدتهای مدید که حتی حاضر به کنسل شدن این دامنه هم شده بودیم روز شنبه ۲۰/۱۱/۹۱ این دامنه فعال شد و ان شالله فاز بین المللی کار ما هم با زبانهای ایتالیایی و عربی و … شروع میشه .

امیدوارم که بتونیم پشتیبانی توسعه سامان رو همانطور که در ایران اکثر مشتریان ما راضی هستند در سطوح عالی و بین المللی نیز گسترش بدیم .

توکل به خدا و همت تیم پشتیبانی و حمایت های مشتریان باعث موفقیت روز افزون می شود.

 

نظر شما چیست

نظر شما