شیعیان پاکستان

شیعه پاکستاننمی خواستم مسیله سیاسی رو تو این سایت بنویسم ولی این اتفاقات اخیر در کویته خیلی ناراحت کننده بود و وظیفه خودم دونستم تا از طریق این سایت هم به اطلاع دوستانم برسانم که ایها الناس دیروز غزه و امروز  سوریه ما را از کشته شدن شیعیان در کشور همسایه مان غافل نکند !!!!

مدتی است که در پاکستان عده ای مزدور برای ایجاد تفقه بین شیعه و سنی دست به جنایاتی می زنند که  دل هر انسانی را به درد می آورد . جنایات اخیر در کویته پاکستان نشان دهنده عمق فاجعه و مظلومی شیعیان است . امروز تظاهراتی که در ایالت بلوچستان پاکستان رخ داده بود همه اقشار و مذاهب را دور هم جمع کرده بود تا فریاد دادخواهی و پایان دادن به این جنیات هولناک را به گوش همه جهانایان برسانند در این اعتراض شیعه و سنی و مسیحی و هر انسان آزاده ای حضور داشت.

متاسفانه عده ای جاهل و نادان به قصد تخریب اتحاد بین مسلمانان حاضرند زیر بار هر خفت و خواری بروند و این مورد را فراموش کنند که دشمن مسلمانان یکی است  دیروز در غزه مسلمانان سنی کشته می شدتد و امروز در کویته شیعیان مسلمان .  دشمنی که می خواهد با تفرقه افکنی بین مسلمانان آنها را به جنگ هم بیندازد و از این بین به اهداف شوم خود برسد.

 

نظر شما چیست

نظر شما