حقوق بشر

غزه

اخیرا شاهد جنایات وحشیانه رژیم صهیون در غزه و  گروه تروریستی داعش در عراق و شام هستیم. جنایاتی که هدف هر دو گروه را یکی نشان می دهد و ان هم نابودی اسلام و مسلمین است.

ان طرف در غزه زنان و کودکان مسلمان کشته می شوند و این طرف حرمت انبیا الهی نادیده گرفته می شود.

جالب اینجاست که مدعیان حقوق بشر سر در برف فرو برده و دم از انسان دوستی نمی زنند. اگر یک خرس قطبی افسرده شود کل دوستداران حیات وحش اعتراض می کنند و از نهادهای بین المللی تقاضای کمک، اما این طرف افراد بی گناه در خاک و خون غوطه ورند و روسای سازمان ملل، برای اینکه بودجه انها قطع نشود حق را به ظالم می دهند. ای کاش لااقل سکوت می کردند.

 

 

 

حقوق بشر

تمام این حملاتی که به غزه می شود تماما از ترس است. وقتی نامه سردار سلیمانی را می خواندم حس غروری به من دست داد که همین احساس برای صهیون تبدیل به ترس شده است و نقض آتش بس و … به بهانه های مختلف را باعث شده است.

” منظره‌های دردناک فلسطین قلب‌های ما را خون می‌کند و سینه‌هامان را اندوه شدید در بر می‌گیرد؛ اندوهی که در جوهره خود خشم عمیق را دارد؛ خشمی که جام آن در زمانی مناسب بر سر صهیونیست‌های جنایتکار خواهد ریخت.

لعنت خدا بر آنکه بر شما ستم کرد و می‌کند…
لعنت خدا بر هر ظالمی که از این رژیم جنایتکار دفاع کرد و می‌کند؛ از آن حمایت کرد و می‌کند و به ویژه در رأس این ستم جهانی، آمریکا… .

لعنت خدا بر هر کس که راه‌های امدادرسانی را به روی شما بست و با صهیونیست‌ها در جنایت‌هایشان شریک شد. 

لعنت خدا بر هر کس که اندوه شما و تلخکامی تان را می‌بیند و با سکوت بزدلانه اجازه قتل ملت مظلومتان را می‌دهد.  “

 

 

 

نظر شما چیست

نظر شما